Haberler:

www.canlitvizleyiniz.com

Güncel Döviz Rehber Sitesi Dolarbugün (Okunma sayısı 71 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melih demirtaş

* 15 Şubat 2019, 04:24:13
Dolar Haberkurlarındaki hareketlilik an ve an değişmektedir ve ivme hep yukarılara doğru seyir göstermektedir. Döviz kurlarından en önemlisi ve Türk yatırımcısının özellikle tercih ettiği dolardaki bu paralel hareketliliği en iyi takip eden ve güncel olarak gösteren site Dolarbugün sitesinden öğrenilebilir ve takip edilebilir.
Dolar zirveyi yeniledi (Dolar kuru bugün ne kadar
Dolar haberlerinin güncelliği dışında kripto paralar, altın, döviz kurlarının da yer aldığı site ayrıca uzman analizlerin görüşlerini de içerir. Ayrıca sitede yer alan kredi hesaplama ekranı da ihtiyaç kredilerinin miktarı ve ödeme şeklini hesaplamaktadır. Coin değerlendirme ekranından da coinin değeri hakkında kesin bilgi elde edilmektedir. Sitede ekonomi haberlerine de yer verilmektedir. Dolarbugün sitesi ekonomi haberlerinin en güncel hali ile dopdoludur.

Piyasalardaki Son Durum, Güncel Piyasa ve Döviz Haberleri
Türkiye-Amerika (ABD) ilişkilerinde yaşanan büyük gerginlik ve dün başlayan İran ambargosu başta olmak üzere son dönemde yaşanan diplomatik stresler, kurlar üzerinde baskı unsuru olmaya devam ediyor. Güncel döviz kurlarınız sitemizden takip edebilirsiniz.
Kayıtlı